Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostało


Sylwester w Paryżu - Samolotem lub Dojazd Własny - 4 dni od 1289 Zł
Informacje podstawowe

Sylwester: Francja / ParyŻ
Termin: 29.12.2011 - 01.01.2012
Cena: 1289 zł / os
Nocleg: hotel

Opis

Program wycieczki

Pierwszy dzień-czwartek 29.12.2011
Przylot do Paryża. Na lotnisku oczekuje przedstawiciel biura z tabliczką LFT. Panorama Paryża z przewodnikiem. Przejazd Drogą Napoleona przez Pola Elizejskie w kierunku Placu Zgody. Wielkie Bulwary, Kościół św. Magdaleny, Opera Garnier. Plac Vendôme. Wyspa Cité z Katedrą Notre Dame. Dzielnica Łacińska. Praca przewodnika 2 godziny. Zakwaterowanie. Nocleg.

Drugi dzień-piątek 30.12.2011
Śniadanie. Dołączenie do grupy, która podróżowała autokarem. Wspólne zwiedzanie miasta od około godziny 11:30. Wyspa La Cité, Wyspa Św. Ludwika. Katedra Notre-Dame, Conciergerie, Pałac Sprawiedliwości. Dzielnica Łaciń-ska, Sorbona i Panteon. Luwr, kolekcja malarstwa, rzeźby, d’Orsay, dzieła impresjonistów. Rejs po Sekwanie. Wieża Eiffla. Nocleg. Praca przewodnika 6 godzin.

Trzeci dzień-sobota 31.12.2011 Sylwester
Śniadanie. Les Halles i Centrum Pompidou. Spacer Polami Elizej-skimi, czas na ostatnie zakupy przed Sylwestrem. Późnym wieczo-rem będziemy uroczyście i radośnie witać NOWY 2012 ROK. Już w Polsce można zarezerwować kolację sylwestrową w restauracji Monte Carlo serwowaną w godzinach 22:00-24:00, a potem przywitać Nowy Rok pod gwiazdami Paryża. Druga propozycja to kolacja sylwestrowa z tańcami w restauracji paryskiej. Praca przewodnika 8 godzin. Planowany powrót do hotelu około 01h30 w nocy. Nocleg.
W zamian spaceru dodatkowo płatna opcja: samodzielny pobyt od rana i powitanie Nowego Roku w parku rozrywki Disneyland.

Czwarty dzień-niedziela 01.01.2012 Nowy Rok
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko na 3 godziny przed wylotem. Praca przewodnika nie jest przewidziana.

Więcej informacji ina stronie www.lekier.com.pl


Kontakt / adres

Telefon: (22) 644 17 73
E-mail: katalog@lekier.com.pl
WWW: lekier.com.pl

 Adres: Biuro Podróży LEKIER
AL. KEN 95
02-777 Warszawa

Sylwester Słowacja
Góry, Narty, Zabawa i Nowy Rok w słowackich górach sylwesterslowacja.pl
płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Regulamin