Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostało


Sylwester w Londynie od 859zł
Informacje podstawowe

Sylwester: Wielka Brytania / Londyn
Termin: 29.12.11-02.01.2012
Cena: od 859 zł
Nocleg: hotel

Opis

LONDYN królewski, stolica imperium, potęgi morskiej i kolonialnej wciąż żyje pomiędzy nowoczesnymi
biurowcami, klubami i centrami handlowymi,
a stary Big Ben odlicza godziny obok znaku trzeciego
tysiąclecia - London Eye. Sylwester w Londynie to niezapomniane przeżycie ze względu na koloryt
tego miasta. W Londynie mieszka 12 milionów
ludzi z całego świata i z przeróźnych kultur, co
powoduje że Sylwester w Londynie otwiera oczy na
świat.

TAK SIĘ BAWIMY::
Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy do centrum miasta w okolice London Eye, gdzie tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku przy pokazie sztucznych ogni których blask odbija się w wodach Tamizy. Proponujemy również spędzenie sylwestra w jednym z 5000 pubów, restauracji i dyskotek.

PLAN DZIAŁANIA::
Dzień 1: Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję.
Dzień 2: Przyjazd do Calais, przeprawa Eurotunelem do Folkestone. Przyjazd do Londynu, zwiedzanie: Pałac Buckingham - rezydencja królewska, spacer po St. James’s Park, Opactwo Westminsterskie, Most Westminsterski, Parlament ze słynnym zegarem Big Ben, Downing Street, Oxford Street - centrum handlowe Londynu. Przejazd do hotelu, nocleg.
Dzień 3: Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu, zwiedzanie: twierdzy londyńskiej Tower of London oraz Skarbca Koronnego, mostu Tower Bridge, spacer przez City do St. Paul’s Cathedral, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, wizyta w National Gallery, Chinatown, Soho, spacer po Piccadilly Circus, wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s.
Zabawa sylwestrowa na mieście lub w pubach i dyskotekach, nocleg.
Dzień 4: Śniadanie. Wyjazd w kierunku Dover - przeprawa Eurotunelem. Przyjazd do Amsterdamu. Spacer po starym centrum , Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarnii). Nocny przejazd przez Holandię oraz Niemcy.
Dzień 5: Przyjazd do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych
.
ZAKWATEROWANIE::
Hotel Etap - pokoje 1, 2, 3 osobowe z TV i łazienkami.

KOSZTY WSTĘPÓW::
Na bilety wstępu oraz przejazdy metrem należy przygotować ok. 50-60 GBP


Kontakt / adres

Telefon: 32/7818341, 32/7818340, 32/258
E-mail: biuro@indexpolska.com.pl
WWW: www.indexpolska.com.pl

 Adres: Biuro podróży Index
ul.Stawowa 5/7
40-095 Katowice

Sylwester Słowacja
Góry, Narty, Zabawa i Nowy Rok w słowackich górach sylwesterslowacja.pl
płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Regulamin