Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoWłochy | Rimini | Wenecja | HB


Opis

W tym roku proponujemy Wam przywitać sylwester w mieście, które nigdy nie zasypia! Zapraszamy do najbardziej imprezowego miasta wybrzeża adriatyckiego - Rimini. Dwie elektryzujące imprezy w klubie Carnaby, a do tego zwiedzanie urokliwej Wenecji i małego, aczkolwiek pięknego San Marino gdzie zrobimy zapasy przed najważniejszym wydarzeniem tego wyjazdu - przywitaniem nowego roku. Fajerwerki i lampka szampana na plaży? Musisz tam być!

Rimini jest największym miastem turystyczno ? wypoczynkowym nad Adriatykiem i zarazem najbardziej popularnym kurortem wakacyjnym we Włoszech i jednym z najbardziej znanych nad całym Morzem Śródziemnym. Miejscówka
w dzień tętni życiem na blisko 15-kilometrowej, szerokiej, piaszczystej plaży, a morze jest obłędne ? piękny lazurowy kolor. A nocą? nocą Rimini nie zasypia! Życie nocne nabiera tutaj kolorów tęczy do samego świtu, ostatni odcięci od świata imprezowicze witają słońce na plaży, gdzie wciąż słychać muzykę!

Nasza oferta na wyjazd Sylwestrowy przewiduje 2 imprezy w Carnaby Club:

30.12 - WarmUp Party z powitalnym drinkiem/shotem od klubu!
31.12 - NewYear Party z dwoma drinkami/shotami od klubu oraz lampką szampana!

Nowy rok będziemy witać w kultowym klubie - Carnaby. Jest to miejsce w Rimini szczególne, każdy kto chce poczuć atmosferę włoskiego clubbingu musi tam być! Ponad to Carnaby to klub z tradycją gdzie od późnych lat 60 organizowane są najlepsze imprezy nad wybrzeżem adriatyckim. Uwierzcie oni na prawdę wiedzą jak rozkręcić melanż z prawdziwego zdarzenia. Klub największe oblężenie przeżywa około północy kiedy muzyka zaczyna grać na każdym
z 3 pięter. Często organizowane są imprezy tematyczne np. UV party.


W cenie

4 dni w Rimini (3 noclegi w hotelu 3*)
Wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje
2 imprezy w klubie Carnaby (w tym impreza sylwestrowa)
Pobyt w Wenecji
Pobyt w San Marino
Przejazd komfortowym autokarem (prezentacja autokarów ST)
Opieka kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny


Cena nie zawiera

Ubezpieczenia na czas wyjazdu (50 PLN doliczane do umowy)
Orientacyjnego kosztu uczestnictwa w programie zwiedzania - 50 eur (opłata obligatoryjna, płatna
w autokarze)


Young People Hotel Morfeo 3*
Położenie: hotel zlokalizowany jest około 2 minut od plaży spacerem oraz 5 minut pieszo do największego klubu w Rimini - Carnaby

Pokoje: 2-,3-,4 os z łazienkami (wyposażone są w suszarki do włosów), klimatyzacją oraz telewizorami. Pokoje 4 osobowe składają się z łóżka podwójnego lub dwóch łóżek pojedynczych oraz łóżka piętrowego. Internet WiFI dostępny w pomieszczeniach ogółnodostępnych hotelu. Jest to idealny hotel dla młodych ludzi, blisko rozrywek, plaży i z sieci hotelowej - Young People Hotel!

Dodatkowo płatne:
Kaucja zwrotna - 25 eue/os- zwracana w całości ostatniego dnia wyjazdu, jeśli nie będą wyrządzone żadne szkody

Hotel ***
Położenie: Hotel znajduje się obok klubu Carnaby, w którym odbędzie się impreza sylwestrowa. Zaraz przy hotelu znajduje się taras, który przylega do restauracji gdzie podawane będą obiadokolacje.

Pokoje: Wygodne, komfortowo urządzone pokoje posiadają łazienkę, niewielki balkon, szafę na ubrania, telewizor, suszarkę do włosów, a także sejf.

Dodatkowo płatne:
Kaucja zwrotna - 25 eur/os- zwracana w całości ostatniego dnia wyjazdu, jeśli nie będą wyrządzone żadne szkody


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin