Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoGotowi na Bałkański Sylwester


Opis

Jak co roku zastanawiasz się gdzie spędzić Sylwestra? Może tym razem spróbujesz czegoś nowego? Zapraszamy na nowość w ofercie Student Travel ? Sylwester na Bałkanach.

Zaczniemy od zwiedzania Królewskiej Przystani ? tzn Dubrovnika, jednego z najpiękniejszych chorwackich miast, niesamowita starówka na pewno zrobi na was wrażenie! Co dalej? Pobyt w Czarnogórze ? zakwaterowani będziemy w malowniczo położonej Budvie jest to także doskonałe miejsce, aby wyruszyć z niego na zwiedzanie tego niezwykle interesującego regionu. Zatoka Kotorska, Jezioro Szkoderskie, Wyspa św. Stefana tam właśnie udamy się na wycieczki podczas pobytu w Budvie. Oczywiście nie zapominamy o najważniejszym wydarzeniu naszego wyjazdu ? kolacja i szampańska zabawa Sylwestrowa do białego rana w rytmach bałkańskich hitów - to będzie niezapomniana noc! Pierwszy dzień nowego roku spędzimy podziwiając jedno z najbardziej zjawiskowych miasteczek ? w bośniackim Mostarze krajobraz jest po prostu niezwykły. Na koniec proponujemy wyluzować się w gorących wodach łaźni Gellerta w Budapeszcie - stolicy Węgier. Na pewno będzie co opowiadać jak wrócisz do Polski!

Kolacja sylwestrowa
Kolacja odbędzie się zamiast jednej z obiadokolacji. W ramach kolacji zjemy ciepły posiłek, a na suto zastawionym stole znajdziemy różnego rodzaju sałatki oraz zimne przekąski przygotowane przez gospodarzy. Na deser czekają na nas smakowite ciasta i słodycze. Jako, że nowy rok należy powitać w szampańskim nastroju, każda osoba zostanie poczęstowana pyszną, domową rakiją.


W cenie

5 dni w Czarnogórze (4 noclegi w apartamentach)
Śniadania i obiadokolacje w Budvie
Kolacja sylwestrowa
Zwiedzanie: Dubrovnika, Budvy, Zatoki Kotorskiej, Jeziora Szkoderskiego i Wyspy Św. Stefana, Mostaru, Budapesztu
Pobyt w Łaźniach Gellerta w Budapszcie
Przejazd komfortowym autokarem (prezentacja autokarów ST)
Opieka kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny


Cena nie zawiera

Opłaty dewizowej 60 eur (zbierane pierwszego dnia w autokarze przez pilota)
Ubezpieczenia na czas wyjazdu 50 PLN (doliczane do umowy)


Saki Hostel & Apartments***
Hostel*** znajduje się w mieszkaniowej dzielnicy Budvy około 15 minut pieszo do plaży, 10 minut do centrum i 30 minut pieszo do zabytkowego Starego Miasta.

Infrastruktura:
Na terenie obiektu znajduje się sauna, z której goście mogą korzystać bezpłatnie. Dostępny jest również bezpłatny dostęp do Internetu.

Lokale:
W hostelu znajdują się różne rodzaje pokoi: dwuosobowe studia, pokoje dla 3 osób z łóżkiem podwójnym i dostawką, apartamenty od 5 do 6 osób z oddzielnymi sypialniami, jak również typowo hostelowe pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi. W każdym pokoju znajduje się łazienka.

Uwaga: Kaucja zwrotna!
Prosimy przygotować się na ewentualną opłatę 50 ?/os w momencie przyjazdu, zwracaną ostatniego dnia po wykwaterowaniu, jeżeli nie było żadnych szkód i apartamenty zostały zwrócone w takim samym stanie. Opłata jest zbierana i ustalana na życzenie właściciela rezydencji lub apartamentu.

Wyżywienie HB
W cenie wyjazdu oferujemy śniadania oraz obiadokolacje. Rodzinnie prowadzona restauracja, serwuje posiłki oparte na kuchni czarnogórskiej - lokalnej z elementami kuchni europejskiej.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin