Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoEurotrip - Portugalia - Algarve


Opis

Gdy co roku masz trzy alternatywy na spędzenie tej ostatniej nocy w roku: z Jedynką, Polsatem lub TVNem - wychodzimy dla Ciebie z czwartą - najlepszą możliwą propozycją: Sylwester z Eurotripem do Portugalii! Poza gwarancją pogody możemy podziwiać Holandię, Francję, Hiszpanię oraz Portugalię. Za jednym razem. Bajka!

Stolica Holandii - Amsterdam ? Jest!

Zawsze modny Paryz? Jasne, dopiero się rozkręcamy!

Niesamowity Madryt? Nie inaczej.

Barcelona? Pytanie retoryczne.

Saint Tropez? Francuski pewniak.

A gdy do tego dodamy przywitanie Nowego Roku bez śniegu, bez kurtki i nieopodal morza? Kombinacja wybuchowa, która musi wypalić! Po co się ograniczać - wyłącz telewizor, pakuj manatki, niezapomniany Eurotrip z ST czeka!


W cenie

4 dni w Portugalii (3 noclegi w apartamentach*** z widokiem na Ocean)
Nocleg w okolicach Paryża
Nocleg w okolicach Marsylii
2 śniadania w hotelach na trasie
Zwiedzanie: Amsterdamu, Paryża, Madrytu, Barcelony, Saint Tropez
Przejazd komfortowym autokarem
Opieka kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny


Cena nie zawiera

Ubezpieczenia na czas wyjazdu (50 PLN doliczane do umowy)
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok. 85 eur (opłata obligatoryjna, płatna na miejscu)
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów


Hotele tranzytowe 2/3*
Lokale: Pokoje 2 i 3 osobowe: łóżko podwójne/łóżka pojedyncze oraz łóżko pojedyncze, w pokojach znajduję się telewizor, stolik, krzesła. W pokojach 3 osobowych może znajdować się łóżko piętrowe. Łazienki znajduja się w pokojach. W hotelu można bezpłatnie korzystać z internetu. Pokoje przeznaczone są typowo do spania.

Hotel Lagos***
Położenie: Hotel położony nad samym Oceanem Atlantyckim, bardzo blisko piaszczystej plaży. W odległości kilku minut drogi znajduje się centrum Lagos

Lokale:
Apartamenty - 5/6 os. Apartamenty składają się z 2 sypialni 2 osobowych oraz pokoju dziennego - salonu połączonego z kuchnią. W pokoju dziennym znajduje się łóżko dla jednej osoby. Przy wybraniu opcji 5/6 os możliwość zakwaterowania w pokoju dziennym. Ważne! W przypadku zebrania się 6 osób możliwość dwóch łóżek w salonie (bądź rozkładanej sofy).
Apartamenty - 3/4 os. Apartamenty składają się z sypialni 2 osobowej oraz pokoju dziennego (salon połączony z kuchnią). W pokoju dziennym znajduje się łóżko dla jednej osoby. Ważne! W przypadku zebrania się 4 osób możliwość dwóch łóżek w salonie (bądź rozkładanej sofy).
Apartamenty - Pokoje Sypialnie 2-os. Są one częścią apartamentów większych apartamentów. Wybierając tę opcję ma się pewność zakwaterowania w sypialni.

We wszystkich apartamentach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, wygodne łóżka oraz taras lub balkon. Apartamenty w większości mają wspaniały widok na zatokę i hotelowe ogrody.

Wyżywienie
W cenie:
śniadanie kontynentalne w hotelu pod Paryżem
śniadanie kontynentalne w hotelu w okolicach Marsylii


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin