Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoAmsterdam + sylwester w Paryżu


Opis

Czy może być lepsze miejsce na przywitanie Nowego Roku niż pod Wieża Eiffla? Wątpimy!

Ale zacznijmy od początku. Pierwszy przystanek to Amsterdam! Miasto gdzie wolno wszystko a tę wolność poczujemy sami zwiedzając stolicę Holandii. Później już pozostanie nam tylko Paryż, Paryż i jeszcze raz Paryż. Zwiedzanie w dzień i noc aż nam braknie tchu. Tam wszystko trzeba zobaczyć na własne oczy.

Aż przyjdzie Sylwester, ta noc, która jest wyczekiwana 364 dni w roku! Zaczynamy we wspólnym gronie w hotelu po czym ruszamy wejść w 2017 rok na ulicach Paryża, pod Wieżą Eiffla!


W cenie

2 noclegi w Paryżu
2 śniadania w hotelu
Zwiedzanie Amsterdamu i Paryża
Rejs po Sekwanie
Przejazd komfortowym autokarem (prezentacja autokarów ST)
Opieka Kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny


Cena nie zawiera

Ubezpieczenia na czas wyjazdu 50 PLN (doliczane do umowy)
Obligatoryjnej opłaty dewizowej (55 EUR- obowiązkowe, zbierana na wyjeździe)


Hotel Paryż
Hotel położony jest w jednej z dzielnic Paryża, ok. 5km od Wieży Eiffla. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się restauracje, creperie, pizzerie oraz przystanki komunikacji miejskiej. Do Katedry Notre Dame czy Montparnasse dojedziemy stamtąd poniżej 15 minut.

Lokale: Hotel dysponuje pokojami dwusobowymi z oddzielnymi łóżkami. Łazienki znajdują się na korytarzu. W hotelu można bezpłatnie korzystać z wi-fi.

Atrakcyjność Amsterdamu oparta jest na jego pięknie, historii, ilości atrakcji historycznych i rozrywkach znanych na całym świecie. Ma wszystkie zalety dużego światowego miasta: piękne zabytki, kulturę, historię, rozrywkę, świetnie rozwinięty transport, a jednocześnie nie ma wad wielkich miast, bo jest stosunkowo mały, przez co łatwy do zwiedzania, piękny, cichy, z niewielkim ruchem drogowym. Amsterdam słynie z ze swojego położenia na setkach kanałów (ponad 600!), a całe jego centrum jest właściwie Starówką.

Paryż - miasto miłości, okraszone romantyzmem oraz zapachem doskonałych perfum. Od lat kojarzony jako stolica mody i dobrego smaku. Ponad 30 milionów turystów odwiedza Paryż nie tylko dla międzynarodowej sławy zabytków architektury, sztuki i kultury. Paryż to w końcu miasto zakochanych. Nie ma nic przyjemniejszego niż wieczorny romantyczny spacer, brukowanymi ulicami w świetle starych latarni, czy też wspólne śniadanie na bulwarze. W żadnym innym miejscu na Ziemi nie zaznamy takiego klimatu.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin