Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoSylwester w Wenecji


Opis

Miasto tak rozległe, że pozwala bezwiednie się zagubić w przeróżnych zakamarkach. Tajemnicze alejki Wenecji prowadzą aż do centrum miasta i przechodzą w niekończące się boczne ścieżki. Pozwalają na godziny spacerów, podczas których można rozkoszować się pięknem mijanych miejsc. Jednym ze sposobów zwiedzenia całej okolicy Wenecji jest zwiedzanie jej pieszo lub poprzez gondole, wodne autobusy i taksówki.

Opcja nr 1: Ekspresowa wycieczka sylwestrowa

Program:

dzień 1.: 30.12.2017 wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Włoch.
dzień 2.: 31.12.2017 przyjazd do Wenecji. Czas na poranną toaletę. Zwiedzania miasta, w programie m.in. rejs tramwajem wodnym po kanałach Wenecji, plac Św. Marka, Most Rialto, Most Westchnień, Canal Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny oraz zabawa sylwestrowa na ulicach Wenecji. Na placu Świętego Marka co roku odbywają się koncerty na żywo oraz pokaz sztucznych ogni. Zbiórka około 2:00, przejazd do Polski.
dzień 3.: 01.01.2018 przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Opcja nr 2 i 3: Sylwester w Wenecji ze zwiedzaniem Werony i Mediolanu

W Mediolanie można zobaczyć muzea i wspaniałe pomniki, odwiedzić puby, kluby nocne i dyskoteki. Dodatkowo znajdują się tu liczne sklepy znanych projektantów mody.

Werona szczyci się bogactwem rzymskich zabytków i uliczek zabudowanych różowymi, średniowiecznymi domami. Znajduje się tu m.in. duża arena z I wieku, Piazza delle Erbe z malowniczym targiem, Kościół San Zeno Maggiore ze słynnymi średniowiecznymi drzwiami z brązu, ozdobionymi płaskorzeźbami o treści biblijnej i ze scenami z życia patrona kościoła, pomnik Dantego Alighieri czy zamek Scaligerów.

Sylwester na placu św. Marka lub jednym z innych głównych placów miasta. Miasto przygotowuje zazwyczaj z tej okazji szereg atrakcji, a o północy zwykle można podziwiać pokazy sztucznych ogni.

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Program:

dzień 1.: wyjazd z kraju zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.
dzień 2.: przyjazd do Werony – Amfiteatr, Piazza delle Erbe z malowniczym targiem i plac Dantego, Dom Julii, Santa Maria Antica z grobowcami Scaligerich. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
dzień 3.: śniadanie. Zwiedzanie Mediolanu – Piazza del Duomo, pasaż Victora Emanuela, Piazza della Scala z pomnikiem Leonarda da Vinci, teatr La Scala, Castello Sforzesco. Czas wolny, przejazd do hotelu, nocleg.
dzień 4.: śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji, plac św. Marka, bazylika św. Marka, pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień. Przejażdżka tramwajem wodnym po Canale Grande. Czas wolny. Przywitanie Nowego Roku na placu św Marka. Około godz. 2:00 wyjazd w kierunku kraju. Przejazd przez Austrię i Czechy.
dzień 5.: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Zakwaterowanie

Hotel Nuovo Sole

Hotel Nuovo Sole znajduje się w pobliżu Werony i jeziora Garda. Ze względu na jego dogodną lokalizację szczególnie nadaje się do relaksującego pobytu w komfortowych pokojach. Dzięki lokalizacji można szybko dotrzeć do różnych miejsc turystycznych i centrów biznesowych.

Hotel Sasso

Hotel położony jest na terenie Werony, zaledwie 20 km od centrum miasta i jest idealnym miejscem dla osób pragnących zwiedzić miasto i jednocześnie się zrelaksować w cichym otoczeniu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję satelitarną, minibar, klimatyzację i Wi-Fi. Hotelowa restauracja oferuje smaczną kuchnię z dużym wyborem dań. Do dyspozycji gości oddany został bezpłatny parking. Pralnia na życzenie.

Zakwaterowanie w powyższych hotelach lub hotelach o podobnym standardzie.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin