Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostało4-dniowa wycieczka Sylwestrowa do Pragi


Opis

Praga – stolica Czech, często nazywana „Złotą Pragą”. Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, barokową, a współczesną oraz zamiłowaniem jej mieszkańców i tych, którzy do niej przybywają, do napoju o barwie bursztynu. Stare Miasto, Praski Gród – Hradczany, Malá Strana – to tylko nieliczne miejsca, które będą tłem dla niezapomnianej nocy sylwestrowej.
Zakwaterowanie

Hotel w Pradze z pokojami 2-, 3-osobowymi z łazienkami. Przykładowy hotel:

Hotel Pramen znajduje się w Pradze 9, ok. 7 minut spacerem od stacji metra Rajska Zahrada w pobliżu centrum handlowego „Czarny Most”. Hotel posiada wiele pokoi standard oraz studia dwupokojowe ze wspólną łazienką. Wyposażone są one w łazienkę z prysznicem, ubikację, telewizję satelitarną i lodówkę. W hotelu znajduje się bar, restauracja oraz bezpłatnie Wi-Fi w recepcji.
Program

dzień 1.: wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie Starego Miasta – Kościół św. Mikołaja, Pałac Golz-Kinských, Gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa, Karolinum – pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej. Przejście Drogą Królewską pod Bramę Prochową. Czas wolny, nocleg.
dzień 2.: śniadanie. Zwiedzanie Pragi – przejście na plac Hradczański – uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim. Zwiedzanie Katedry św. Wita i Zamku Królewskiego. Spacer Złotą Uliczką do wieży Dalibora. Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa oraz bogatym skarbcem, Klasztor na Strachowie. Zwiedzanie Kościoła św. Mikołaja, spacer po moście Karola. Zabawa sylwestrowa na Starym Mieście lub w dyskotece albo w restauracji (zgodnie z wybraną opcją). Nocleg.
dzień 3.: śniadanie. Spacer po dzielnicy żydowskiej – cmentarz, ratusz i synagoga. Zwiedzanie Nowego Miasta, spacer po Placu Wacława, Muzeum Narodowe, opcjonalnie U Fleků, czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
dzień 4.: przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zabawa sylwestrową odbędzie się na Starym Mieście, gdzie tysiące ludzi będzie się bawić przy kilkunastu koncertowych estradach (opcja 1.) lub na jednej z lepszych dyskotek w Pradze (opcja 2.) albo na balu sylwestrowym w restauracji w Pradze (opcja 3. i 4.).

Dla opcji 3. i 4.: zabawa sylwestrowa w restauracji V Cípu w godz. 20.00-02.00.

opcja 3.: wersja bez napojów,
opcja 4.: wersja all inclusive z napojami bez ograniczeń.

Menu:

Aperitif:

pasztet z wątróbki kaczej,
terrina z wieprzowiny,
sos szaklakowy,
chleb ziemniaczany.

Danie główne:

misa smażonych przysmaków: piersi z kurczaka, karkówka wieprzowa, pieczarka portobello, ser smażony, jalapeños z serem cheddar, sałatka panzanella.

Desery:

szarlotka z sosem karmelowym,
ciastko czekoladowe z owocem,
miodownik.

Bufet północny:

zupa czosnkowa,
gulasz wołowy,
bar sałatkowy,
tradycyjna noworoczna sałatka z soczewicy,
lampka szampana na osobę.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin