Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostało4 Noce dla 2 osób z Pakietem Sylwestrowym na Mazurach


Opis

Cisza, spokój i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu dziewiczej przyrody Mazur – to swoim gościom do zaoferowania ma położony w miejscowości Wilimy (nad malowniczym jeziorem Dadaj) Gościniec pod Dębem.

Komfortowe pokoje urządzono w sposób tradycyjny. W każdym z nich znajdują się meble, telewizor oraz łazienka w beżowych kolorach (z kabiną prysznicową lub wanną). Z kolei całoroczne domki wyposażone zostały w ogrzewanie kominkowe, telewizor oraz niezbędne akcesoria potrzebne w kuchni.

Restauracja w Gościńcu pod Dębem raczy swoich gości smacznymi potrawami z ryb. Z myślą o dzieciach udostępniona została trampolina oraz wiele miejsca do zabawy. Dodatkowymi atrakcjami na terenie ośrodka są: rowerki wodne, kajaki, łódki turystyczne wędkarskie oraz rowery dla dzieci i rodziny.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.
Przykładowe atrakcje turystyczne

Zamek Kapituły Warmińskiej – średniowieczna siedziba biskupów warmińskich obecnie zdobi olsztyńską starówkę. Dobrze zachowany zamek mieści Muzeum Warmii i Mazur, jest także siedzibą bractwa rycerskiego.
Kamienne „baby” – stojące na dziedzińcu zamku kamienne rzeźby są dziełem Prusów, którzy zamieszkiwali ten teren ponad 700 lat temu.
Jezioro Dadaj – jezioro morenowe leżące obok jeziora Łańskiego; jest to największy zbiornik Pojezierza Olsztyńskiego. Na jeziorze znajduje się 15 wysp, z których największa ma powierzchnię blisko 10 hektarów i jest połączona ze stałym lądem za pomocą mostu. Jest to jedno z bardziej zarybionych jezior w kraju.
Synagoga przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Barczewie – ostatnia ocalała synagoga na Warmii, obecnie znajduje się w niej galeria sztuki prowadzona przez członków Stowarzyszenia „Pojezierze”.


4 noce dla 2 osób w pokoju 2-osobowym standard
codziennie śniadania i obiadokolacje (HB)
obfite śniadanie noworoczne
piłkarzyki (1 godz./osoba)
butelka wina z owocami do pokoju
ognisko
kulig z grzanym winem
pakiet sylwestrowy: impreza sylwestrowa z orkiestrą od godziny 20:00 (31.12.2017), szwedzki stół z regionalną kuchnią – dania gorące i zimne, open bar, słodki kącik, kawa, herbata, napoje, soki, stół z regionalnymi specjałami (chleb, wędliny), gry i konkursy, pokaz fajerwerków


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin