Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoSylwestrowy Rejs Po Bałtyku (5 dni)


Opis

Sylwestrowy rejs po Bałtyku (5 dni)

Bogaty program, komfortowe kabiny, eleganckie restauracje, sklepy, rozrywki międzynarodowe i prawdziwa atmosfera kasyna – wszystko to czeka na pokładzie promu.

dzień: Wyjazd z Polski.

dzień: W godzinach rannych przyjazd do Rygi. Zwiedzanie: Stare Miasto – kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, ratusz, protestancka katedra NMP (największy kościół w krajach bałtyckich), Plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek – Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Parlament – dawny budynek rycerstwa inflanckiego, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Od godz. 16.00 zaokrętowanie na prom z Rygi do Sztokholmu (rejs nocny). O 17.30 nocny rejs do Sztokholmu, nocleg na statku.

dzień: Śniadanie w restauracji bufetowej. 10.30 Przypłynięcie do portu w Sztokholmie. Wyjazd z centrum Sztokholmu – stolicy Szwecji. Zwiedzanie miasta - Gamla Stan (Stare miasto), Spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami, następnie Stortorget - plac główny, gmach giełdy – Bosen – w którym odbywają się spotkania Akademii Szwedzkiej, decydującej o przyznaniu literackiej Nagrody Nobla. Storkyrkan – katedra gotycką najstarsza budowla na Starym Mieście. Kungliga Slottet - Pałac Królewski wzniesiony na miejscu twierdzy Trzy Korony. Czas wolny. Od godz. 16.00 zaokrętowanie na prom ze Sztokholmu do Rygi 17.00- Nocny rejs do Rygi 17.00 20.00 obiadokolacja w restauracji bufetowej na statku. Od 20.00 zabawa sylwestrowa na luksusowym statku wycieczkowym (Dress code - bal maskowy). W trakcie wieczoru liczne atrakcje min. programy artystyczne, występ zespołu Deja Vu - muzyka wszech czasów, dyskoteka, gość specjalny - DJ EX DA BASS, Trubadour Mitko,loteria na której można wygrać kolejny rejs. W czasie wieczoru dwukrotne powitanie Nowego Roku wg. czasu lokalnego łotewskiego i szwedzkiego.

dzień: Śniadanie w restauracji bufetowej. O 11.10 przypłynięcie do portu w Rydze, wyokrętowanie. Przyjazd do Wilna. Spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę UNESCO. Zwiedzanie: m.in. Ostra Brama z wejściem do Kaplicy z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, Uniwersytet im. Stefana Batorego, kościół św. Ducha oraz archikatedra wileńska z grobami królewskimi wraz z kaplicą św. Kazimierza, wyjazd do Polski.

dzień: Powrót do Polski w godzinach rannych.

Zakwaterowanie

rejs Ryga-Sztokholm-Ryga: M/S Isabelle lub Romantika, kabina wewnętrzna dla 2-4 osób, WC, prysznic

Sylwestrowy rejs po Bałtyku (6 dni)

Rejs sylwestrowy: Helsinki, Ryga, Sztokholm, Tallin – klimatyczne miasta i impreza sylwestrowa na pokładzie luksusowego statku.

dzień: Wyjazd z Polski w kierunku Rygi.

dzień: Przyjazd do Rygi, zwiedzanie: Stare Miasto – kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, ratusz, protestancka katedra NMP, Plac Katedralny, zespół kamieniczek – Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Parlament, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Późnym popołudniem zaokrętowanie na prom z Rygi do Sztokholmu (rejs nocny).

dzień: Śniadanie na statku, wyokrętowanie w Sztokholmie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – ratusz miejski, Pałac Królewski, Stare Miasto Gamla Stan, muzeum Vasa. Wieczorem zaokrętowanie na statek do Helsinek.

dzień: Śniadanie na statku, wyokrętowanie w Helsinkach. Przejazd do Helsinek – zwiedzanie z przewodnikiem stolicy Finlandii – aleja Mannerheima i budynek Parlamentu, kościół protestancki Temppeliauko, Park Sibeliusa, stadion olimpijski z pomnikiem Nurmiego. Spacer po centrum – Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspienski. Zaokrętowanie, nocny rejs do Tallina. Obiadokolacja sylwestrowa na statku w formie bardzo bogatego bufetu z napojami. Od 20.00 zabawa sylwestrowa w dyskotece na luksusowym statku.

dzień: Po śniadaniu wyokrętowanie w porcie w Tallinie. Piesze zwiedzanie tallińskiej Starówki – Górne Miasto: Wzgórze Tompea, zamek z wieżą Długi Herman, katedra Aleksandra Newskiego, Katedra Domska, baszta Kiek in de Kok i mury miejskie. Dolne Miasto – rynek, ratusz, kamieniczki Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, obwarowania miejskie. Popołudniu objazd po mieście: pałac i park w Kadriorgu (z zewnątrz) i nadmorska dzielnica Pirita. Wyjazd w drogę powrotną.

dzień: Przyjazd w godzinach rannych.

Zakwaterowanie

rejs Ryga-Sztokholm: M/S Isabelle lub Romantika
rejs Sztokholm-Helsinki: Silja Serenade lub Silja Symphony
rejs Helsinki-Tallin: Megastar lub Star

Opcje

489 zł za 29.12.2017-02.01.2018 – Ryga-Sztokholm-Ryga – 5-dniowa wycieczka – kabina 4-os. – śniadania – 1 osoba
589 zł za 29.12.2017-02.01.2018 – Ryga-Sztokholm-Ryga – 5-dniowa wycieczka – kabina 3-os. – śniadania – 1 osoba

749 zł za 29.12.2017-02.01.2018 – Ryga-Sztokholm-Ryga – 5-dniowa wycieczka – kabina 2-os. – śniadania – 1 osoba
639 zł za 28.12.2017-02.01.2018 – Ryga-Sztokholm-Helsinki-Tallin – 6-dniowa wycieczka – kabina 4-os. – wyżywienie HB – 1 osoba
739 zł za 28.12.2017-02.01.2018 – Ryga-Sztokholm-Helsinki-Tallin – 6-dniowa wycieczka – kabina 3-os. – wyżywienie HB – 1 osoba
899 zł za 28.12.2017-02.01.2018 – Ryga-Sztokholm-Helsinki-Tallin – 6-dniowa wycieczka – kabina 2-os. – wyżywienie HB – 1 osoba


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin