Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoSylwester w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar


Opis

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar zaprasza na odpoczynek do Darłówka. Na gości czekają tu szerokie piaszczyste plaże, otoczenie lasu sosnowego i nadmorski mikroklimat. Warto tu przyjechać o każdej porze roku i poddać się zdrowotnym zabiegom.

W otoczeniu 1,5-hektarowego terenu, gdzie rosną zielone sosny, czekają na gości 3 pawilony: Jantar, Bałtyk oraz Meduza. W budynkach znajdują się pokoje z łazienką, które są wyposażone we wszystko, co jest potrzebne do komfortowego wypoczynku: funkcjonalne meble, telewizor, lodówkę oraz czajnik.

Codzienne posiłki serwowane są w sali jadalnej i dodają sił do zwiedzania Darłowa, którego historia sięga XI wieku. Z kolei w kawiarni można się zrelaksować, popijając dobre wino albo aromatyczną kawę.

Pobyt w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar to znakomita okazja, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Terapeuci wykonują m.in. zabiegi masażu, laseroterapii, krioterapii, hydroterapii i więcej. Można również skusić się na kąpiele borowinowe lub solankowe.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.
Przykładowe atrakcje turystyczne

Park wodny z morską wodą – można się tutaj pluskać przez cały rok. Znajdują się w nim baseny rekreacyjne i sportowe, basen dla dzieci, „dzika rzeka” i dwie zjeżdżalnie, które gwarantują fantastyczną zabawę. Na terenie parku wodnego są też m.in. kręgielnia, sauna, jacuzzi, solarium i gabinety odnowy biologicznej.
Zamek Książąt Pomorskich – nadmorski gotycki zamek z wieżą o wysokości 24 m. Od 1945 roku znajduje się w nim Muzeum Regionalne. Można podziwiać tu wystawę ptaków, wystawę morską zróżnicowaną tematycznie (m.in. kłusownictwo, wojenne okręty morskie), kolekcję sztuki wschodniej i wiele więcej.
Kościół Mariacki – z kunsztownie rzeźbioną renesansową amboną z 1684 roku, barokowymi obrazami z pierwszej połowy XVIII wieku, sarkofagami książąt pomorskich, portretami apostołów z końca XVII wieku, renesansową misą chrzcielną z XVI wieku oraz krucyfiksem i tabernakulum z XVII wieku.
Ratusz Miejski – renesansowo-barokowy budynek z XVIII wieku, pełniący obecnie funkcję siedziby władz miasta.
Pomnik Rybaka – wykonany przez sławieńskiego rzeźbiarza Wilhelma Grossa ku czci ludzi morza. Na darłowskim rynku znajduje się od 1919 roku.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin