Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoAhoj Nowy Rok | Słowacja | Chopok


Opis

Nie masz pomysłu jak spędzić Sylwestra? Doskonale trafiłeś! Proponujemy Ci imprezowy zawrót głowy na Słowacji! Malownicze krajobrazy, znakomicie przygotowane stoki, nowoczesne wyciągi oraz świetna ekipa - czego chcieć więcej? Na co dzień gwarantujemy rozrywkę na stokach, a w Sylwestrową noc szampańską zabawę w klubie!

JASNÁ tatry Niżne jest to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, posiada najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na desce. Po obu stronach Chopoku znajduje się niezliczona ilość atrakcji oraz miejsc do zabawy i aktywnego wypoczynku. Region ten oferuje ponad 45 km wspaniale przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Jeden z najnowocześniejszych systemów naśnieżania o długości ponad 27 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku.

Tatrzańska Łomnica jest jednym z najbardziej znanych ośrodków zimowych. Ten znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr - Łomnicy 2632 m.n.p.m. Budowa ośrodka rozpoczęła się tu w 1882 roku. Szybko powstawały kolejne pensjonaty, hotele, sanatoria, wszystko w otoczeniu starannie zaprojektowanych parków i terenów spacerowych.


Przejazd komfortowym autokarem
Zakwaterowanie w Pensjonacie
Wyżywienie HB - 2 posiłki
Transfery na stok Jasna Chopok
Opieka kadry Pilockiej i Instruktorskiej
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny
Ubezpieczenia SKI PREMIUM (70 PLN - doliczane do umowy)
Opłat klimatycznych (50 PLN - doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)
Szkolenia SKI / SNB - opcjonalnie (300 PLN / 12h)
Impreza Sylwestrowa w Happy End 12 ?
Skipass Chopok 6 dni - Student 155 ? , Dorosła 189 ? ( ceny ze zniżką)
Dzień 1

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy
Przyjazd do Liptowskiego Mikulaszu
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 2-6

Śniadania
Wspólne rozgrzewki
Szkolenia SKI/SNB
Obiadokolacja
Serwis sprzętu SKI/SNB
Wspólne aktywności i integracja
Impreza sylwestrowa w klubie Happy End

Dzień 7

Śniadanie
Wykwaterowanie
Wyjazd do Polski
Hotel Lodenica
Pensjonat Lodenica usytuowany jest w przepięknym i cichym środowisku nad rzeką Váh, tylko 5 minut od centrum miasta Liptovský Mikulász. Z okien rozpościera się widok na Zachodnie i Niskie Tatry. Największy słowacki ośrodek narciarski Jasná oddalony jest tylko 12km. Aquapark Tatralandia 4km. W pobliskiej okolicy znajdują się również inne ośrodki sportowe czy narciarskie.

Pensjonat oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych oraz 4 osobowych składających się z dwóch pomieszczeń. We wszystkich lokalach znajduje się łazienka z prysznicem. Niektóre z nich dysponują także balkonem oraz telewizorem.

Dokwaterowanie 1 os. - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w pokoju 3 lub 7 os.

Infrastruktura: W pensjonacie jest dostępny Internet Wi-fi. Goście mają do dyspozycji: pomieszczenie wypoczynkowe, które mogą wykorzystywać do wspólnych gier i zabaw, samodzielną jadalnię - restaurację, bar, saunę. Telewizory znajdują się w barze, restauracji, na piętrze i w wybranych pokojach. Bar i restauracja urządzone są w stylu słowackim, restauracja, oprócz klasycznych potraw, oferuje również specjały słowackie czy liptovskie.

Wyżywienie HB
Obiady oraz kolacje serwowane.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin