Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoSylwester | Czechy | Praga


Opis

Praga jest idealnym miejsce do oderwania się od codzienności! Dlaczego? Bo po prostu ma wszystko! Od niesamowitego centrum miasta - wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, przez piękny praski zamek i Muzeum Narodowe, po najlepsze restauracje i kluby!

Stare Miasto jest po prostu wisienką na trocie. Zabytki obecne tam to wręcz katalogowy przegląd niemalże wszystkich epok, z gotyku, renesansu, baroku, secesji oraz współczesności. Mało? Klimatyczne wąskie uliczki i słynne figury na Moście Karola, robią kapitalne wrażenie.

Wciąż nieprzekonani? Rewelacyjna czeska kuchnia - tanie i pyszne knedliki. A do tego w Pradze jest ponad 80 browarów! Czysta bajka... dobre jedzenie, niesamowite, zabytkowe budynki i niezapomniane nocne imprezy. I to wszystko za jednym wypadem. Praga to rewelacyjne miejsce na mały relaks.


W cenie
4 dni w Pradze (3 noclegi w hostelu)
3 śniadania w formie bufetu
Transport autokarem Warszawa - Praga - Warszawa
Wejściówkę do klubu na zabawę sylwestrową
Opiekę pilota i rezydenta
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Cena nie zawiera
Ubezpieczenia na czas wyjazdu + taksy klimatycznej - 100 PLN (doliczane do umowy)
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - 40 PLN (za cały wyjazd)
Hostel w Pradze
Nocujemy w akademiku uniwersyteckim (część hostelowa) położonym w Pradze-Kunraticach. Jest dobrze skomunikowany z centrum miasta (dojazd metrem ? ok. 25 min., komunikacja nocna), więc dotarcie do atrakcji turystycznych czy powrót po imprezowej nocy to żaden problem! Na parterze (przy recepcji) możliwość korzystania z darmowego Wi-Fi. Nieopodal znajdziecie się mini-market oraz pizzeria.

Pokoje:
Do Waszej dyspozycji są pokoje 2 i 3-osobowe typu studio ? na jeden segment w układzie 2+2 albo 2+3 przypada wspólna łazienka i WC.
Pokoje należy rezerwować w całości! Osoby jadące na wyjazd pojedynczo prosimy o wybieranie wariantu ?dokwaterowanie?.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin