Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoSylwester | Grecja | Kokkino Nero + Ateny


Opis

Czy marzył Ci się sylwester w cieplejszym klimacie? Kokkino Nero to jedna z naszych ulubionych wakacyjnych miejscówek, więc czemu nie wypróbować jej w zimie? Studencki sylwester w Grecji to niepowtarzalna okazja aby poczuć się jak na wakacjach, w nieco chłodniejszych okolicznościach. Może na plaży opalać się nie będziemy, ale zapewniamy, że nad wszystkim czuwać będzie nasza kadra, z którą nie sposób się nudzić. Temperatura w Kokkino pod koniec grudnia to ok.10-15 stopni, jednak w Noc Sylwestrową można poczuć wręcz upał!


W cenie
5 dni w Grecji (4 noclegi w hotelu)
Wyżywienie HB (4 śniadania i 4 obiadokolacje)
Zwiedzanie Aten
Wejście na imprezę sylwestrową w klubie KING SIZE
Przejazd komfortowym autokarem
Opieka kadry ST
Program animacyjny
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Opłaty klimatycznej - 60 PLN (doliczane do umowy)
Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 50 PLN (doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)
Imprezy sylwestrowej (szczegóły wkrótce)
Hotel Aqua Rosa ***
Kameralny hotel położony nad samym morzem w niewielkiej miejscowości Kokkino Nero. Obiekt usytuowany jest w niedużym ogrodzie, w okolicy sporo zieleni, tras spacerowych, ujęcie wód mineralnych. Tuż obok hotelu, znajdziemy kilka sympatycznych tawern z tanią i dobrą kuchnią, kilka sklepów i piekarnię. W Kokkino Nero działa popularny klub muzyczny King Size z dyskoteką. Wioska znana jest wśród polskich turystów, niektórzy odwiedzają ja regularnie, dobrze się tu czują, głównie ze względu na wiele polskich akcentów, polską obsługę. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz.

Plaża:
Obiekt usytuowany przy żwirowo-kamienistej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczyste i dobrze zagospodarowane plaże (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).

Pokoje: Pokoi 2-osobowych (w części pokoi mozliwe dostawki dla osoby dorosłej) z łazienkami i niewielkimi balkonami/tarasami (meble ogrodowe), niektóre balkony/tarasy nie są rozdzielone, tworzą wspólny ciąg. Pokoje wyposażone są w TV-SAT, lodówkę, sejf (bezpłatny), suszarkę do włosów.

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

Wyżywienie HB
W hotelu Aqua Rossa śniadania oraz obiadokolacje serwowane są w formie bufetu.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin