Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoSYLWESTER | Włochy | Ski Safari


Opis

Valtellina to przepiękna dolina w Lombardii, nieopodal granicy ze Szwajcarią. Tutaj znajduje się alpejski letni kurort sportowy - Passo dello Stelvio. Najbardziej na północ wysuniętą część doliny, nazywaną Alta Valtellina, spopularyzowały takie ośrodki jak Bormio, Santa Caterina oraz Livigno. Alta Valtellina to ponad 250 km długości tras oraz 65 nowoczesnych wyciągów. A podczas naszego wyjazdu odwiedzimy wszystkie cztery resorty! Narty, narty i jeszcze raz deska!


W cenie
6 dni we Włoszech (5 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)
Wyżywienie HB
Transfer na 4 stoki (Santa Caterina, Bormio, Cima Piazzi-San Colombano, Livigno)
Przejazd komfortowym autokarem
Opiekę kadry ST
Program animacyjny ST
SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)
Cena nie zawiera
Ubezpieczenia SKI PREMIUM - 79 PLN (doliczane do umowy)
Opłat klimatycznych - 50 PLN (doliczane do umowy)
Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)
Skipass Alta Valtellina(na regiony Santa Caterina, Bormio, Cima Piazzi-San Colombano, Livigno) obejmujący 250 km tras - 240 ? (płatne na miejscu)
Hotel Milano
Prowadzony rodzinnie hotel, będący idealną bazą noclegową dla narciarzy, znajduje się on ok. 300 m od nowej 8 osobowej gondoli i tras narciarskich Santa Cateriny. Ok. 350 m od hotelu znajduje się również centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, puby, bary.

Lokale:
Pokoje w hotelu są 2 oraz 3 osobowe. Obiekt zapewnia pokoje z telewizorem, prywatną łazienką i widokiem na góry. Pokój 2 osobowy składa się z łóżka podwójnego, z kolei w 3 osobowym mamy łóżko 2 osobowe + jedno pojedyncze łóżko.

Infrastruktura
W hotelu do dyspozycji jest recepcja, bar, sala telewizyjna z kominkiem, sala gier.
Znajduje się tutaj również narciarnia, oraz restauracja specjalizująca się w daniach kuchni lokalnej, grillowanych warzywach oraz daniach kuchni włoskiej.

Osoby podróżujące samotnie, lub które zapiszą się na pokoje w liczbie osób mniejszej niż są one do tego przeznaczone (np. 2 osoby na pokój 3 os) chcące uniknąć dopłaty za wolne miejsca w wybranym pokoju mogą za zgodą Organizatora starać się o dokwaterowanie z innymi uczestnikami wyjazdu. Jednakże z przyczyn obiektywnych Biuro nie może tego zagwarantować. W takiej sytuacji klient zobowiązany jest do uiszczenia dopłaty za wolne miejsca w pokoju.

Wyżywienie HB
W cenie są obiady oraz kolacje. Posiłki w formie bufetu, dania regionalne kuchni włoskiej.


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin