Sylwester

w Polsce i za granicą
do SYLWESTRA pozostałoPobyt Sylwestrowy w Hotelu Relaks


Opis

Hotel Relaks, zgodnie ze swą nazwą, to miejsce na dogłębne odprężenie w otoczeniu przyrody i z dala od zgiełku miasta. Warto świętować tu rozpoczęcie nowego roku.

Położony zaledwie 30 km od Warszawy obiekt oddaje do dyspozycji gości starannie urządzone pokoje. Restauracja Relaks serwuje dania polskiej kuchni.

Hotel jest otoczony lasami, więc w ciepłe dni można spacerować i jeździć na rowerze. Dodatkową atrakcją są ogniska, grille, kuligi i przejażdżki wozem taborowym organizowane na życzenie.

Bal sylwestrowy:
początek 31.12.2019 o 20:00
muzyka: DJ
toast o północy (kieliszek szampana dla każdego gościa)

Menu balu sylwestrowego:
serwowane: plaster szynki szwardzwaldzkiej, krem pomidorowy z listkiem bazylii lub żur staropolski, schab zawijany z nadzieniem pieczarkowym w sosie orzechowym
w formie bufetu: minikotleciki schabowe, udka z kurczaka, zupa na ostro, dwa rodzaje surówek, warzywa gotowane, opiekane ziemniaki, ryż kolorowy
przekąski zimne, w tym m.in.: roladki z łososiem i sałatą, jajko faszerowane, półmiski mięs pieczonych i wędlin domowych, tatar z łososia na liściu cykorii z grzanką, tatar wołowy z cebulką i ogórkiem, ryba faszerowana, schab po warszawsku, schab ze śliwką w galarecie, śledź w oleju
sałatki: grecka, z suszonymi pomidorami, z kurczakiem i ananasem
napoje, w tym m.in.: napoje gazowane, niegazowane oraz soki owocowe, kawa i herbata, kieliszek szampana o północy

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne
Stare Miasto w Warszawie – wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
Zamek Królewski w Warszawie – łączący w sobie cechy gotyku, wczesnego baroku, rokoka i klasycyzmu. Obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną i uważa się go za symbol stolicy.
Łazienki Królewskie w Warszawie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Najwspanialszy zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego.

W cenie:
1-2 noce dla 2, 3 lub 4 osób w pokoju 2-/3-/4-os., 31.12.2019-01.01.2020 lub 30.12.2019-02.01.2020
bal sylwestrowy (przystawka, zupa, dania na ciepło, bufet całonocny, napoje, w tym m.in. kieliszek szampana o północy; szczegółowych informacji udziela hotel)
BB: śniadanie

Udogodnienia
Doba hotelowa: 14-12
Wi-Fi: w cenie
Personel mówi po polsku, angielsku i rosyjsku
Zwierzęta: 30 zł/zwierzę/dzień
Parking: bezpłatnie


Rezerwacja online

WWW: Sprawdź szczegóły na stronie organizatora


płatność internetową realizuje
Strona główna   |   Kontakt   |   Polityka Cookies   |   RSS   |   Regulamin